ERJ estekilpailut 13.05.2020


Järjestäjänä Koistila
Vastuuhenkilönä on Vibaja (VRL-00727)
Arvonta suoritetaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)
Kilpailupäivä on 13.05.2020 ja VIP 02.05.2020
Kilpailut ovat avoimet kaikille hevosille ja poneille

Säännöt
- yhteen luokkaan otetaan maksimissaan 50 osallistujaa
- yhdeltä ratsastajalta maksimissaan 5 hevosta per. luokka
- yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan kilpailuissa
- VRL tunnus ja seuraan kuuluminen ovat pakollisia
- osallistumiset saman luokkaotsikon alapuolelle, kiitos !
Luokat
Luokka 1 - 100 cm
Luokka 2 - 100 cm

Osallistuminen
- osallistumiset mailiin vibaja@POISTAsudenmarja.org
- otsikoi viesti ERJ 331-350
* (yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista)
- väärin otsikoidut tai ilmoittautuneet hylätään armotta
- osallistusmuoto on seuraava :

Luokka (riviväli)
ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH00-000-0000 <br>


Osallistujat


Luokka 1 - 100 cm


1. Disa (VRL-03335) - Arianna xx
2. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
3. Kida (VRL-08368) - Alernus Clover
4. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
6. Lithy (VRL-07127) - Eipäs Edes Ehdotella VH13-018-0210
7. Disa (VRL-03335) - Olympia London
8. Disa (VRL-03335) - Riverford Reverie xx
9. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
10. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
11. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
12. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
13. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Jääkide VH19-018-0197
14. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
15. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
16. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
17. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
18. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
19. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
20. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
21. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
22. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
23. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
24. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
25. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
26. Disa (VRL-03335) - Welbemind VH16-023-0071
27. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
28. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
29. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
30. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
31. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
32. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099
33. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
34. Kida (VRL-08368) - Enora de la Cour
35. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
36. enna (VRL-14704) - Adinan Harhauni VH19-018-0208
37. enna (VRL-14704) - Kaarnan Mansikkapusu VH19-018-0253
38. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
39. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
40. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
41. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
42. Kida (VRL-08368) - Mörkövaaran Hui Peikkoja!
43. Kida (VRL-08368) - Vanille de Beaumanoir
44. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
45. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
46. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
47. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
48. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
49. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
50. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206

Luokka 2 - 100 cm


1. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
2. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
3. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
4. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
5. Disa (VRL-03335) - Arlroan Sunset VH18-035-0077
6. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
7. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
8. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
9. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
10. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
11. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
12. Kida (VRL-08368) - Alernus Clover
13. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080
14. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
15. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
16. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
17. enna (VRL-14704) - Hiivurin Manalius VH19-018-1041
18. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tuonenjoutsen VH19-018-1048
19. Kida (VRL-08368) - Enora de la Cour
20. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
21. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
22. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
23. Lithy (VRL-07127) - Eipäs Edes Ehdotella VH13-018-0210
24. Kida (VRL-08368) - Vanille de Beaumanoir
25. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
26. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
27. enna (VRL-14704) - Surkuhupaisa VH19-018-0425
28. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
29. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
30. Kida (VRL-08368) - Mörkövaaran Hui Peikkoja!
31. enna (VRL-14704) - Ullakkohiipijä VH19-018-0782
32. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
33. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
34. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
35. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
36. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
37. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
38. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099
39. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
40. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
41. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
42. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
43. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
44. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
45. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
46. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
47. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
48. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
49. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
50. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034