ERJ estekilpailut 16.06.2020


Järjestäjänä Kingsvalley
Vastuuhenkilönä on Vibaja (VRL-00727)
Arvonta suoritetaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)
Kilpailupäivä on 16.06.2020 ja VIP 25.05.2020
Kilpailut ovat avoimet kaikille hevosille ja poneille

Säännöt
- yhteen luokkaan otetaan maksimissaan 30 osallistujaa
- yhdeltä ratsastajalta maksimissaan 3 hevosta per. luokka
- yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan kilpailuissa
- VRL tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa
- osallistumiset saman luokkaotsikon alapuolelle, kiitos !
Luokat
Luokka 1 - 80 cm
Luokka 2 - 80 cm
Luokka 3 - 100 cm
Luokka 4 - 100 cm

Osallistuminen
- osallistumiset mailiin vibaja@POISTAsudenmarja.org
- otsikoi viesti ERJ 371-400
* (yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista)
- väärin otsikoidut tai ilmoittautuneet hylätään armotta
- osallistusmuoto on seuraava :

Luokka (riviväli)
ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH00-000-0000 <br>


Osallistujat


Luokka 1 - 80 cm


1. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
2. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
3. meea (VRL-09844) - Hartwig's Carrie VH18-022-0086
4. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
5. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
6. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
7. EmmiN. (VRL-03385) - Nerywick Brigid
8. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
9. Disa (VRL-03335) - Glenwood Meleagant
10. Calla (VRL-11247) - Silversage Pashion VH18-035-0050
11. meea (VRL-09844) - Srigrum VH20-029-0022
12. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Casimir VH17-022-0004
13. Cherry (VRL-12299) - A.D. Silver Sand VH14-024-0259
14. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
15. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Cottoneye Joe
16. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
17. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
18. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
19. Calla (VRL-11247) - Climerick Sinatra VH18-035-0049
20. Lithy (VRL-07127) - Raqas VH17-084-0001
21. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
22. Pölhö (VRL-01436) - Shado Reido
23. Kida (VRL-08368) - Brunnby Kola Nut VH20-022-0017
24. Calla (VRL-11247) - Fenwick Bluebell VH18-035-0051
25. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
26. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Bog Bilberry
27. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
28. Kida (VRL-08368) - Rubyvale Copperleaf VH20-025-0010
29. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
30. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002

Luokka 2 - 80cm


1. meea (VRL-09844) - Hartwig's Carrie VH18-022-0086
2. Calla (VRL-11247) - Silversage Pashion VH18-035-0050
3. Pölhö (VRL-01436) - Shado Reido
4. Calla (VRL-11247) - Fenwick Bluebell VH18-035-0051
5. Disa (VRL-03335) - Glenwood Meleagant
6. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
7. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Cottoneye Joe
8. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
9. Lithy (VRL-07127) - Raqas VH17-084-0001
10. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Casimir VH17-022-0004
11. Cherry (VRL-12299) - A.D. Silver Sand VH14-024-0259
12. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
13. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
14. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
15. EmmiN. (VRL-03385) - Nerywick Brigid
16. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
17. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
18. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
19. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
20. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
21. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
22. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
23. Kida (VRL-08368) - Brunnby Kola Nut VH20-022-0017
24. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
25. meea (VRL-09844) - Srigrum VH20-029-0022
26. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
27. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Bog Bilberry
28. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
29. Calla (VRL-11247) - Climerick Sinatra VH18-035-0049
30. Kida (VRL-08368) - Rubyvale Copperleaf VH20-025-0010

Luokka 3 - 100cm


1. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
2. Cherry (VRL-12299) - Sepp's Valkyria VH18-031-0406
3. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
4. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
5. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
6. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
7. Calla (VRL-11247) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
8. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
9. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
10. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
11. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
12. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
13. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
14. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
15. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
16. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
17. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
18. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
19. Calla (VRL-11247) - Villahaan Peeti VH15-018-2024
20. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
21. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
22. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
23. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
24. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
26. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
27. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
28. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
29. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
30. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni

Luokka 4 - 100cm


1. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
2. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
3. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
4. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
5. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
6. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
7. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
8. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
10. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
11. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
12. Cherry (VRL-12299) - Sepp's Valkyria VH18-031-0406
13. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
14. Calla (VRL-11247) - Villahaan Peeti VH15-018-2024
15. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
16. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
17. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
18. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
19. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
21. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
22. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
23. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
24. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
25. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
26. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
27. Calla (VRL-11247) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
28. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
29. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
30. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323