KRJ koulukilpailut 06.06.2020


Järjestäjänä Escorant Trakehners
Vastuuhenkilönä on Vibaja (VRL-00727)
Arvonta suoritetaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)
Kilpailupäivä on 06.06.2020 ja VIP 25.05.2020
Kilpailut ovat avoimet kaikille hevosille ja poneille

Säännöt
- yhteen luokkaan otetaan maksimissaan 30 osallistujaa
- yhdeltä ratsastajalta maksimissaan 3 hevosta per. luokka
- yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan kilpailuissa
- VRL tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa
- osallistumiset saman luokkaotsikon alapuolelle, kiitos !
Luokat
Luokka 1 - Helppo B
Luokka 2 - Helppo B

Osallistuminen
- osallistumiset mailiin vibaja@POISTAsudenmarja.org
- otsikoi viesti KRJ 90-109
* (yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista)
- väärin otsikoidut tai ilmoittautuneet hylätään armotta
- osallistusmuoto on seuraava :

Luokka (riviväli)
ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH00-000-0000 <br>


Osallistujat


Luokka 1 - Helppo B


1. Liia (VRL-11284) - Vennamon Varjovaras VH16-018-0467
2. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
3. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
4. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
5. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
6. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Elyce
7. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight
8. Calla (VRL-11247) - Mörkövaaran Mustaselja VH17-018-0726
9. Liia (VRL-11284) - Viehättävän Harmaja VH16-018-0468
10. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
11. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
12. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
13. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
14. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
15. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Beauty VH14-046-0099
16. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza
17. Mirkku (VRL-13753) - Sundance Kid VH20-023-0028
18. Calla (VRL-11247) - Voikosken Vilho VH14-018-1278
19. Disa (VRL-03335) - Llygedyn Caradog
20. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
21. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
22. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
23. Cherry (VRL-12299) - Dolly Diana VH18-017-0474
24. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
25. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Bombastic VH15-017-0074
26. JP (VRL-01948) - Silverstone Nova
27. Vibaja (VRL-00727) - Capeltreviau Wynfor
28. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
29. Disa (VRL-03335) - Cedion Llinaidd VH17-025-0022
30. Calla (VRL-11247) - Villahaan Nuumos VH17-018-0724

Luokka 2 - Helppo B


1. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
2. Liia (VRL-11284) - Viehättävän Harmaja VH16-018-0468
3. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
4. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
5. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight
6. Vibaja (VRL-00727) - Capeltreviau Wynfor
7. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
8. Calla (VRL-11247) - Villahaan Nuumos VH17-018-0724
9. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
10. Disa (VRL-03335) - Cedion Llinaidd VH17-025-0022
11. Calla (VRL-11247) - Voikosken Vilho VH14-018-1278
12. Disa (VRL-03335) - Llygedyn Caradog
13. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Bombastic VH15-017-0074
14. Liia (VRL-11284) - Vennamon Varjovaras VH16-018-0467
15. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Elyce
16. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
17. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Beauty VH14-046-0099
18. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
19. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
20. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza
21. Mirkku (VRL-13753) - Sundance Kid VH20-023-0028
22. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
23. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
24. Cherry (VRL-12299) - Dolly Diana VH18-017-0474
25. Calla (VRL-11247) - Mörkövaaran Mustaselja VH17-018-0726
26. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
27. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
28. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
29. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
30. JP (VRL-01948) - Silverstone Nova